Pigūs Virtuvės Baldai pagal Užsakymą | Baldai365.lt

Virtuvės Baldai pagal Užsakymą

Baldų gamyboje naudojame tik geriausios kokybės medžiagas, vokišką (TERMOPAL), austrišką (EGGER), lenkišką (KRONOPOL) laminuotą medžio drozlių plokštę, itališką ir austrišką (BLUM, GRASS) furniturą. Baldų kaina priklauso nuo pasirinktos medžiagos ir furnituros. Baldų kaina sviruoja nuo 800 EUR (lenkiška plokštė ir itališka furnitura) iki 1400 EUR (vokiška plokštė ir austriška furnitura) už vieną bėginį metrą, bet kaina kiekvieno baldų komplekto apskaičiuojama atskirai ir gali skirtis nuo apytiksliu paskaičiavimu už bėginį metrą. Baldų gamyboje taip pat naudojame dažyta MDF plokštę fasadų (durelių) gamyboje, lietą akmens masę stalviršių gamyboje.

Kiekvienuose namuose virtuvė užima labai svarbią vietą – čia gaminami pusryčiai, plaunami indai ir aptariami dienos įvykiai, todėl neužtenka vien to, kad ji gražiai atrodytų. Virtuvė turi būti funkcionali, patogi ir jauki, o to galima pasiekti pasirūpinus idealiai Jūsų poreikius atitinkančiais virtuvės baldais.

Mūsų produkciją sudaro nuo ekonominės klasės pigių virtuvės baldų iki aukščiausią kokybę ar klasiką vertinantiems klientams siūlomų virtuvės komplektų, spintelių ir kitų baldų.

Didelę patirtį sukaupę mūsų įmonės specialistai pasiūlys Jums geriausiai Jūsų būsto interjerui tiksiančius ir funkcionalumą užtikrinsiančius pigius virtuvės baldus, arba atsižvelgę į Jūsų individualius pageidavimus, pagamins virtuvės baldus pagal užsakymą.

Mes nuolat tobulėjame ir net įnoringiausiam klientui galime pasiūlyti gaminius, pagamintus remiantis naujausiomis baldų gamybomis tendencijomis. Vertiname ir gerbiame kiekvieną klientą, todėl gaminame ir prekiaujame tik kokybiškais, savo kainą atspindinčiais gaminiais.

Virtuvės baldai pagal individualius užsakymus – mūsų stichija!

Virtuvės baldų sprendimų galimybės neišsemiamos, todėl mes nuolat domimės naujovėmis ir siekiame klientams pasiūlyti naujausius virtuvės baldų pagal užsakymą sprendimus:

- Jei esate aistringas kulinaras, mėgstantis vaišinti svečius, suprojektuosime didelius darbo paviršius su valgymo ir užkandžiavimo zonomis.
- Baldų gamybai naudosime įvairias medžiagas ir įrengimus, palengvinsiančius maisto gamybą, todėl laikas, praleistas virtuvėje, suteiks daugiau malonumo.

- Baldus pritaikysime kūrybingai: mažoms virtuvėms išnaudodami patalpos aukštį pasiūlysime spinteles nuo pat lubų iki grindų, o aplink darbastalį paliksime šiek tiek erdvės; didelėms virtuvėms priderinsime tiek pakabinamus, tiek pastatomus baldus.

- Sukursime ne tik funkcionalų, bet ir pakankamai rafinuotą bei vientisą virtuvės baldų dizainą: daiktų laikymo zoną, indų plovimo zoną, valgio ruošimo zoną ir virimo zoną.

- Pasirūpinsime praktiškais įmontuojamos buitinės technikos sprendimais – esant poreikiui, baldus suprojektuosime taip, kad buitinė technika būtų paslėpta ir virtuvėje būtų galima ne tik šeimininkauti, bet ir ilsėtis.

- Jums pageidaujant, pasiūlysime modernius, įdomių formų ir plačios spalvų paletės netradicinius virtuvės baldus, kurie suteiks laisvesnę, ne tokią praktišką ir įpareigojančią atmosferą, ypatingai jei Jūsų virtuvė sujungta kartu su svetaine.

Mūsų specialistai rekomenduoja

Renkantis virtuvės baldus, svarbiausia gerai apgalvoti, ko iš tiesų norite, kokio dydžio Jūsų virtuvė ir kokie baldai geriausiai atitiks Jūsų poreikius bei įpročius.
Jei jūsų virtuvė nedidelė, nesusižavėkite ryškių ar tamsių spalvų baldais, kurie tik dar labiau sumažins erdvę – rinkitės šviesius, erdvę didinančius baldus. Taip pat tokiu atveju venkite kampinių spintelių, kurios užima didelį plotą.

Baldų aukštį rinkitės pagal savo ūgį – taip patogiau gaminti valgį. Jei esate žemo ūgio, nesirinkite ir pakeliamų į viršų spintelių atidarymo mechanizmų, patogiau bus, jei jos atsidarys į šonus.

Jei virtuvėje praleidžiate daug laiko ir mėgstate kaupti atsargas žiemai, pagalvokite apie baldus su daugiau spintelių, tik rekomenduojame vengti atvirų lentynų, kurių paviršiai kaupia dulkes.

Rinkdamiesi furnitūrą, netaupykite – nekokybiški baldų lankstai, bėgeliai, mechanizmai ir spynelės netrukus ims kelti daug rūpesčių – ges, strigs ir kels triukšmą. Rekomenduojame geriau rinktis pigesnes dureles, ar stalviršius, kuriuos laikui bėgant pakeisite kokybiškesniais.

Iš anksto numatykite, ar planuojate buitinę techniką įmontuoti į baldus, ar ne. Jei baldų nemontuosite, spintelių elementus pasistenkite priderinti prie buitinės įrangos. Jei ateityje ketinate įsigyti indaplovę, laikinai jos vietoje galite įrengti spintelę, į kurią vėliau galėsite įmontuoti indaplovę.

Jei sunku apsispręsti ir kyla daug klausimų, o jų renkantis virtuvės baldus tiesiog negali nebūti – pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Mūsų darbuotojai, maksimaliai išnaudoję erdvę – padididinę spintelių plotą ar pridėję keletą stilingų aksesuarų, net paprastai virtuvei suteiks išskirtinio žavesio.Kodėl rekomenduojame
rinktis mus?

Per ilgus veiklos metus sukaupėme didelę patirtį prekybos baldais srityje ir užmezgėme sėkmingus ryšius su patikimais gamintojais, todėl savo klientams siūlome tik kokybiškus produktus.

Vertiname tokias savybes kaip: sąžiningumas, pasitikėjimas, efektyvumas ir inovatyvumas, todėl stengiamės būti nepralenkiami klientų aptarnavime ir visada siekiame išpildyti slapčiausias klientų svajones.

Aukštos kvalifikacijos, savo darbą išmanantys mūsų darbuotojai padės Jums išsirinkti būtent tokius baldus, kurie geriausiai tiks prie Jūsų namų ar biuro interjero.

Esame orientuoti į kuriamą naudą klientams, todėl pasiūlysime Jums geras baldų kainas ir pristatymo greičius.

Kokybės užtikrinimas, nepriekaištingas aptarnavimas ir konkurencinga kaina – tai svarbiausi mūsų veiklos uždaviniai.Pigūs baldai
pagal jūsu užsakymą

Mūsų produkciją sudaro nuo ekonominės klasės pigiųvirtuvės baldų iki aukščiausią kokybę ar klasiką vertinantiems klientams siūlomų virtuvės komplektų, spintelių ir kitų baldų.

Sužinoti daugiau