Stumdomosios Spintos, Sieninės Spintos | Baldai365.lt

Stumdomosios Spintos, Sieninės Spintos

Kas mes ir kokią veiklą vykdome?

Esame įmonė, gaminanti ir projektuojanti modulines sistemas, kurios pagrindinė specializacija yra įvairūs spintų sprendimai Jūsų namams. Mūsų pagrindiniai produktai yra stumdomosios spintos ir sieninės spintos, skirtos tiek gyvenamosioms patalpoms, tiek biurams. Gaminame spintų sistemas, leidžiančias apjungti arba atskirti erdves tam, kad būtų patogiau laikyti drabužius, avalynę, įrangą tiek Jūsų namuose, tiek biure. Visos mūsų spintos lengvai pagaminamos ir surenkamos, bei leidžia lanksčiai išnaudoti erdves, išlaikant modernų interjero dizainą. Mūsų įmonė didžiuojasi savo gaminiais, kurie jau spėjo rinkoje užimti nemenką dalį, užtikrindama gaminių kokybę, ilgaamžiškumą, dizaino naujoves ir praktiškumą.
Tam, kad taptume stumdomųjų spintų ir sieninių spintų rinkos lyderiais, nuolat keliame savo kvalifikaciją, investuojame į darbuotojus, naujų produktų kūrimo įrangą, medžiagas ir domimės modulinių baldų naujienomis bei pažangiausiomis technologijomis.

Mūsų pastangų ir sunkaus darbo dėka, kasdien praturtinamas atliktų užsakymų portfelis. Nuolat ugdome savo kompetenciją, prisitaikome prie kasdien augančių spintų rinkos reikalavimų, tendencijų ir diegiame naujoves gamybos bei montavimo procese.

Ką mes siūlome savo klientams?

Patikimumas, ilgaamžiškumas ir neabejotina kokybė – tai produktai, kuriuos siūlome savo klientams.

Vadovaudamiesi asmenine patirtimi ir sukurtais bei sumontuotais produktais, galime drąsiai teigti, kad mūsų stumdomosios spintos ir sieninės spintos įrodė savo kokybę, todėl mūsų klientai gali pilnai pasikliauti mūsų sukurtais gaminiais ir mėgautis jų funkcionalumu bei patvarumu.

Kiekvienas klientas, jo poreikiai mums svarbūs, nes tai leidžia augti, tobulėti ir ieškoti naujų, unikalių sprendimų, padedančių įgyvendinti net išrankiausio ir reikliausio kliento svajones. Mūsų klientų atsiliepimai ir pagyrimai – tai stimulas toliau augti ir tobulėti.

Pasiūlysime Jums praktiškas, estetiškas ir kiekvieną biudžetą atitiksiančias spintas. Užsisakę sieninę ar stumdomąją spintą, pasirinksite prabangą ir komfortą, kadangi investuosite į protingai išnaudotą erdvę daiktų laikymui.

Mūsų komanda – į kiekvieną individualų klientą orientuoti savo srities specialistai

Nesvarbu, kur nuspręsite įrengti spintą – ar palėpėje, ar koridoriuje, ar tamsiajame kambaryje, mūsų įmonės darbuotojai padės rasti geriausią sprendimą, spintos spalvą ir dizainą. Darbus atliksime punktualiai, greitai ir kruopščiai, o patalpą, kurioje atliksime darbus, paliksime tokią pat švarią kaip ir prieš montavimo darbus.

Mūsų dizaineriai – tai patyrę savo srities žinovai, atsidavę tam, kad teikti jūsų individualius poreikius atitinkančias paslaugas. Ne tik patarsime, bet ir pasiūlysime įdomius, funkcionalius ir išskirtinius spintų dizaino sprendimus. Mūsų darbuotojai darbą atliks ne tik profesionaliai, bet ir sukurdami draugišką bei malonią atmosferą, nes Jūs, klientai, esate mums svarbiausi!

Kuo išskirtinės mūsų sieninės spintos ir stumdomosios spintos?

- Mūsų gaminiai padeda ne tik sukurti maksimalią daiktų laikymo erdvę ją taupant, bet tuo pačiu leidžia sukurti didesnės namų erdvės iliuziją.
- Platus medžiagų ir jų faktūrų pasirinkimas, pavyzdžiui, miegamajame įrengtos spintos šilti medžio tonai (buko ar ąžuolo) suteikia daug jaukumo poilsio erdvei.
- Jūsų pageidavimu naudojant veidrodžių plokštes, kambariui pridedama šviesos, ypatingai jei sienos ir kiti kambario baldai tamsūs. Be to, spintos su veidrodžiais taip pat sukuria ir erdvės pojūtį, kas svarbu nedidelėms patalpoms.
- Mūsų spintos padeda įgyvendinti žaismingą kontrastą, kadangi galimi įvairūs spalvų deriniai, pagyvinantys kambarį. Spinta gali tapti Jūsų kambario interjero pagrindiniu akcentu.
- Spintų slankiojančios sistemos kokybiškos, patvarios ir patikimos, tad jas patogu tiek atidaryti, tiek uždaryti. Visoms spintoms suteikiame garantiją.

Susisiekite!


Jei turite kokių nors klausimų apie mūsų produktus ar reikia profesionalaus patarimo, būsime daugiau nei laimingi, galėdami Jums padėti – susisiekite su mumis jau šiandien pat!Kodėl rekomenduojame
rinktis mus?

Per ilgus veiklos metus sukaupėme didelę patirtį prekybos baldais srityje ir užmezgėme sėkmingus ryšius su patikimais gamintojais, todėl savo klientams siūlome tik kokybiškus produktus.

Vertiname tokias savybes kaip: sąžiningumas, pasitikėjimas, efektyvumas ir inovatyvumas, todėl stengiamės būti nepralenkiami klientų aptarnavime ir visada siekiame išpildyti slapčiausias klientų svajones.

Aukštos kvalifikacijos, savo darbą išmanantys mūsų darbuotojai padės Jums išsirinkti būtent tokius baldus, kurie geriausiai tiks prie Jūsų namų ar biuro interjero.

Esame orientuoti į kuriamą naudą klientams, todėl pasiūlysime Jums geras baldų kainas ir pristatymo greičius.

Kokybės užtikrinimas, nepriekaištingas aptarnavimas ir konkurencinga kaina – tai svarbiausi mūsų veiklos uždaviniai.Pigūs baldai
pagal jūsu užsakymą

Mūsų produkciją sudaro nuo ekonominės klasės pigiųvirtuvės baldų iki aukščiausią kokybę ar klasiką vertinantiems klientams siūlomų virtuvės komplektų, spintelių ir kitų baldų.

Sužinoti daugiau